„80W Сгъваем Соларен Панел Портативен“ е добавен във вашата количка. Преглед на количката
410W Моно Соларен Панел 1722x1134x30/35мм
125.58лв.
*Фотоволтаичните панели могат да бъдат поръчвани единствено на пале 11, 12, 14 или 15 броя.
Код:
11517
Категория: Фотоволтаични системи
Допълнителна информация
| pa_amperazh | 13,04 A |
|---|---|
| pa_efektivnost | 20,97 % |
| pa_garantsiya | 12 г. продуктова, 25 г. на производителността |
| pa_moshtnost-w | 410 W |
| pa_naprezhenie | 31,46 V |
| pa_proizvoditel | V-TAC |
| pa_razmeri | 1722x1134x30 mm |
| pa_teglo | 21,5 кг |
| pa_tsvyat-na-ramka | Сребрист |
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “410W Моно Соларен Панел 1722x1134x30/35мм” Отказ
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Отзиви
Все още няма отзиви.