450W Соларен Панел Austa 1903*1134*35MM
137.83лв.
450W Соларен Панел Austa с размери 1903*1134*35 mm. Подходящ за монтаж както в жилища, така и в сгради, като предлага гъвкавост при инсталирането, за да отговори на различни енергийни нужди.
Код:
11911
Категория: Фотоволтаични системи
Допълнителна информация
| pa_efektivnost | 20,85 % |
|---|---|
| pa_garantsiya | 12 г. продуктова, 30 г. на производителността |
| pa_ip-stepen-na-zashtita | IP 68 |
| pa_moshtnost-w | 450 W |
| pa_proizvoditel | Austa |
| pa_razmeri | 1903x1134x35 mm |
| pa_teglo | 23,8 kg |
| pa_tsvyat-na-ramka | Сребрист |
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “450W Соларен Панел Austa 1903*1134*35MM” Отказ
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Отзиви
Все още няма отзиви.