„80W Сгъваем Соларен Панел Портативен“ е добавен във вашата количка. Преглед на количката
410W Соларен Панел Austa 1722*1134*35мм
115.71лв.
410W Соларен Панел Austa с размери 1722x1134x35 mm. Подходящ за монтаж както в жилища, така и в сгради, като предлага гъвкавост при инсталирането, за да отговори на различни енергийни нужди.
Код:
11910
Категория: Фотоволтаични системи
Допълнителна информация
| pa_efektivnost | 20,97 % |
|---|---|
| pa_garantsiya | 12 г. продуктова, 30 г. на производителността |
| pa_ip-stepen-na-zashtita | IP 68 |
| pa_moshtnost-w | 410 W |
| pa_proizvoditel | Austa |
| pa_razmeri | 1722x1134x30 mm |
| pa_teglo | 21,5 кг |
| pa_tsvyat-na-ramka | Сребрист |
| pa_vid-tehnologiya | N – тип, TOPCon |
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “410W Соларен Панел Austa 1722*1134*35мм” Отказ
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Отзиви
Все още няма отзиви.