450W Соларен Панел Sunpro power 2094*1134*35mm
137.83лв.
450W Соларен Панел Sunpro power 2094*1134*35MM Черна Рамка
Код:
11945
Категория: Фотоволтаични системи
Допълнителна информация
| pa_efektivnost | 20,8 % |
|---|---|
| pa_garantsiya | 12 г. продуктова, 25 г. на производителността |
| pa_ip-stepen-na-zashtita | IP 68 |
| pa_moshtnost-w | 450 W |
| pa_proizvoditel | Sunpro Power |
| pa_razmeri | 1910x1134x35мм |
| pa_teglo | 23,5 кг |
| pa_tsvyat-na-ramka | Черен |
| pa_vid-tehnologiya | Tier 1 |
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “450W Соларен Панел Sunpro power 2094*1134*35mm” Отказ
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Отзиви
Все още няма отзиви.