„450W Соларен Панел Austa 1903*1134*35мм черен“ е добавен във вашата количка. Преглед на количката
410W Соларен Панел SUNPRO POWER 1724*1134*30мм Черна рамка
125.58лв.
400W Соларен панел – Sunpro power SP400-108M10 full black е с елегантен дизайн, изцяло в черен цвят.
Код:
11916
Категория: Фотоволтаични системи
Допълнителна информация
| pa_efektivnost | 21 % |
|---|---|
| pa_garantsiya | 15 г. продуктова, 30 г. на производителността |
| pa_ip-stepen-na-zashtita | IP 68 |
| pa_moshtnost-w | 400 W |
| pa_proizvoditel | Sunpro Power |
| pa_razmeri | 1724x1134x35mm |
| pa_teglo | 21,5 кг |
| pa_tsvyat-na-ramka | Черен |
| pa_vid-tehnologiya | N – тип, Tier 1, TOPCon |
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “410W Соларен Панел SUNPRO POWER 1724*1134*30мм Черна рамка” Отказ
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Отзиви
Все още няма отзиви.