„410W Соларен Панел SUNPRO POWER Черен“ е добавен във вашата количка. Преглед на количката
545W Соларен Панел Austa 2279x1134x35мм
166.92лв.
545W Соларен Панел Austa с размери 2279x1134x35мм. Подходящ за монтаж както в жилища, така и в сгради, като предлага гъвкавост при инсталирането, за да отговори на различни енергийни нужди.
Код:
11932
Категория: Фотоволтаични системи
Допълнителна информация
| pa_efektivnost | 21,08 % |
|---|---|
| pa_garantsiya | 12 г. продуктова, 30 г. на производителността |
| pa_ip-stepen-na-zashtita | IP 68 |
| pa_moshtnost-w | 545 W |
| pa_proizvoditel | Austa |
| pa_razmeri | 2279x1134x35 mm |
| pa_teglo | 28,4 кг |
| pa_tsvyat-na-ramka | Сребрист |
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “545W Соларен Панел Austa 2279x1134x35мм” Отказ
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.

Отзиви
Все още няма отзиви.